گروه صنعتی رحمانی باتوجه به نیاز همکاران و با بهره گیری از با کیفیت ترین تجهیزات دستگاه آب بندی سوپاپ به همراه تست سوپاپ و سرسیلندر را تولید و به بازار مصرف عرضه کرده است. رضایت مشتری در دراز مدت دیدگاه و نظر مجموعه در توسعه ی پایدار و تامل با مشتریست.

دستگاه های تولیدی این مجموعه باتوجه به نیاز و قدرت بازار از سطح متوسط با قیمت پایین تا سطح عالی با قیمت مناسب ارائه میگردد.

موفقیت دستگاه های گروه رحمانی حاصل رضایت مشتری در سال ها متمادی کار با دستگاه هاست این مجموعه سعی می کند از با کیفیت ترین تجهیزات برای ساخت دستگاه های خود استفاده کند تا محصولات بهترین بازدهی را در درازمدت داشته باشند. با خرید دستگاه آب بندی سوپاپ و تست سرسیلندر سوپاپ و شاتون گرم کن القایی از گروه صنعتی رحمانی با کیفیت ترین دستگاه موجود در بازار را با 24 ماه گارانتی معتبر و 10 سال خدمات پس از فروش دریافت کنید.

درباره ما

گروه صنعتی رحمانی اولین تولید کننده دستگاه های آب بندی و تست سوپاپ و سرسیلندر و شاتون گرم کن القایی

مجوزات و گواهینامه ها

درباره ما

این دستگاه ها شامل 9 مدل و در سه سری a(درجه1) ،b (درجه2) ، c(درجه 3 ) به شما دوستان عزیز ارائه می شود که هر کدام از این سری (aوbوc) کیفیت ، قیمت و مدت گارانتی متفاوتی دارد. دستگاه خریداری شده توسط مشتری دارای برگه گارانتی می باشد که در این برگه شماره سریال و مدت زمان گارانتی درج شده است و این برگه گارانتی همراه دستگاه به مشتری تحویل داده می شود. مدت زمان تحویل دستگاهی که به گارانتی می آید بین 5 الی 48 ساعت متغیر است و همه ی خدمات گارانتی این دستگاه را گروه صنعتی رحمانی بر عهده دارد. دستگاه های گروه صنعتی رحمانی توسط متخصصین و با کیفیت عالی و با قطعات و برد الکترونیکی انحصاری از گروه صنعتی رحمانی به بازار عرضه شده و عمر این دستگاه ها بسیار بالاست. دستگاه های گروه صنعتی رحمانی را به صورت مستقیم از شرکت و یا از نماینده گاه معتبر شرکت خریداری نمائید.